Ajurlu Örgü Modelleri Anlatımlı
26 Oca, 2018 21:09 tarihinde eklendi

Ajurlu Örgü Modelleri Anlatımlı

Ajurlu Örgü Modelleri Anlatımlı

Örgü alanında en fazla çeşide sahip sitemizde elbette ajurlu örgü modelleri anlatımlı olarak yer almaktadır. Şiş ile örgü alanında çeşitli teknikler ile yapılabilen bazen boşluk bazen de delik olarak bilinir aslına bakılırsa tekli olarak kullanılmaz, ajurlu model denilince birden fazla deliklerin uyum halinde değişik ve orijinal modeller ortaya çıkarmasıdır.

Ajurlu örgü modelleri anlatımlı konularımızda birbirinden güzel ve farklı modellerin yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim. Şunu da söylemeyiz ki örgü konusuna aşina olanlar bilir ancak yeni başlayanlar için belirtelim, ajurlu modeller kendilerine özgü modellerdir başka örgü teknikleri ile birleştirilebilir fakat kendi örgü stilleri değiştirilemez.

Sizlerde ajurlu örgü modelleri anlatımlı tariflerimiz ile birbirinden güzel ve değişik yelekler, hırkalar ve hatta bluzlar örebilirsiniz. Düşünüldüğünde delikli oldukları için daha çok yaz mevsimine uygun olarak örülebildiği sanılsa da tiftikli ya da kabarık özellikteki yün ipler ile de kışa size hazırlayacak şahane kazaklar yapabilirsiniz. Örgü ürünleri çeşitlendirme ve farklılaştırma özellikleri kullanarak şaheserler yaratmak sizlerin elinde, o halde önce sitemizi ziyaret edin sonrasında tasarımlarınıza başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *