Alize İpten Patik Modelleri
6 Şub, 2018 15:09 tarihinde eklendi

Alize İpten Patik Modelleri

Alize İpten Patik Modelleri

Örgü konusu mevzu bahis olduğunda önemli unsurlar arasında yer alan yünler ve örgü ileri alanında isim yapmış alize markası özellik ve renk bakımından en fazla çeşide sahip markalardandır. Hatta bazın model ve ürünlerin yapılması için illa ki bu iplerden kullanılması gerekir, alize ipten patik modelleri çeşitlerinden yapmayı düşünüyorsanız eğer gerekli özelliğe sahip olanları inceleyebilirsiniz.

Alize İpten Patik Modelleri 2

Alize ipten patik modelleri biraz da kullanacağınız çeşidine bağlı değişkenlik gösterir bazı iplerin dokusu kalın iken bazılarının incedir veyahutta daha canlı renklere sahipleri ile anti pilling özellikte tüylenmezleri bulunur gibi farklılıkları olsa da tabi ki sizler dilediğiniz ya da beğendiğiniz ipi kullanabilirsiniz. Bunun dışında sadece patik örebilmek amacı ile üretilmiş ipler ile alize ipten patik modelleri örneklerindeki başarıyı da yakalayabilmeniz mümkündür.

Alize İpten Patik Modelleri 3

Ancak benzer gruptaki özellikleri yakalayabilmek için çok iyi şekilde ipler konusunda bilginiz olmalı ya da bilen bir kişiden yardım almalısınız. Önemli olan modeli uygulanması olarak gözükse de kullanılan ipte en az model kadar önemlidir, çünkü bazı ipler modelleri ile adeta bütünleşmiştir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *