Astarlı Örgü Çanta Yapımı
26 Kas, 2017 16:34 tarihinde eklendi

Astarlı Örgü Çanta Yapımı

Astarlı Örgü Çanta Yapımı

Bayanların vazgeçemeyeceği aksesuarlar arasında yer alan çantalar pek çok farklı renk ve modelle her dönem bayanların beğenisi kazanmayı başarmıştır. Ancak içlerinden en güzelleri el emeği ürünler olduğu unutulmamalıdır, astarlı örgü çanta modelleri hazır ürünlere nazaran daha fazla renk ve model seçeneğine sahip oldukları için bayanların dikkatini çekmeyi daha fazla başarmıştır. Farklı örgü teknikleri kullanılarak yapılan çanta modellerini ve daha fazlasını görmek isterseniz hemen sitemize giriş yapmalısınız.

Dilerseniz motiflerin birleştirilmesi ile dilerseniz de bütün olarak örülebilen astarlı örgü çanta yapımı ve diğer modellerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Her en kadar görüntü olarak hoş dursalar da dayanıklılık ve esneklik bakımından daha sağlam durması için örgü çantaların genelinde astar kumaş kullanılmaktadır. Ancak bazı özel örgü teknikleri ile örülen bazı modellerde astar kumaşına ihtiyaç duyulmaz, dilerseniz bu şekilde ki örgü teknikleri öğrenerek de örebileceğiniz modellerimize de göz atabilirsiniz.

Astarlı örgü çanta ürünlerindeki en büyük avantaj ise dilediğiniz şekilde, model de ve renkte kendinize özgü tasarımlar yapabilmenizdir. Hazır ürünlerin genel kabul görmüş modellerine inat istediğiniz şekilde kullanımlı çantalar yapabilirsiniz. Bütün örgü ürünlerine ait model ve yapım şemalarını ayrıca bazı tekniklerin anlatımlı videolarını sizler için oluşturduğumuz yeni adresimizde bulabilirsiniz. örgü çantalar ile birlikte yelek, patik, battaniye ve benzeri örgü ürünlerin hepsinin çeşitlerini bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *