Baklava Dilimi Örgü Modeli
21 Ara, 2017 19:24 tarihinde eklendi

Baklava Dilimi Örgü Modeli

Baklava Dilimi Örgü Modeli

Örgü severlerinde bildiği ve sıkı takip ederek ilgilendikleri gibi sitemizde şiş veya tığ ile yapılabilen pek çok farklı model ve örnek olduğunu biliyoruz. Değişik ya da bilinen örgü modellerinin bir arada harmanlandığı site içeriklerinde elbette baklava dilimi örgü modeli ve çeşitleri de bulunmaktadır.

Baklava dilimi örgü modeli el işi ürünlerine düşkün hanımlarında gayet iyi bildiği gibi şiş ile örülebilen modeller arasında yer alır ve yelekten hırkaya farklı eşya gruplarında da kullanılabilir. Değişik örgü teknikleri ile birleştirilerek farklı ve orijinal modellerin ortaya çıkmasını da sağlayabilirsiniz. Örgü ile uğraşabilmek aslında yetenek ile birlikte bolca da hayal gücünün olması gerektiği bir hobidir.

Zira yeni modeller ve farklı giysilerin oluşumu asla olamazdır, zamanla kullanılan ve sıkça tercih edilen baklava dilimi örgü modeli ile birlikte geçmişten günümüze gelmeyi başaran pek çok modelle birlikte yeni ve taze örgü modellerini de sizler için seçerek özenle düzenlemekteyiz. Sizleri de sitemize bekler ve hobi ve el işi konusundaki iddialı konularımızı görmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *