Bayan Yelekleri Modelleri 2018
28 Oca, 2018 23:30 tarihinde eklendi

Bayan Yelekleri Modelleri 2018

Bayan Yelekleri Modelleri 2018

Kışın soğuğunda veya yazın sıcağında aksesuar veya alternatif bir giyecek olarak kullanabileceğiniz kıyafet grubunda yer alan yeleklerin modellerine veya örülüş tekniklerine göre mevsimsel ve kullanışsal olarak sınıflandırabilmek mümkündür. Pek çok çeşidi olduğundan mevsimsel ayrımlaştırmalar aslında daha uygun olmaktadır, motifli ya da bütün olarak örülebilmeleri de mümkündür. Sizde yeni senenin bayan yelek modelleri ve örülüş tarifleri ile birlikte bedenlere uygun ilmek sayılarını da sitemiz içerisinde ilgili bölümde bulabilirsiniz.

Bayan Yelekleri Modelleri 2018 2

En çok tercih edilen modeller arasında hem kışlık hem de yazlık olarak kullanabileceğiniz motifli modeller yine yeni yılda da gönüllere hitap edeceğe benziyor. Ayrıca bayan yelek modelleri 2018 koleksiyonlarında yakadan başlamalı ve bolero tarzı yelekler de oldukça gözde olacaktır, genel giyim tarzınıza uygun olarak spor veya klasik modeller yine yeni sezonda da bayanların üstlerinde görüleceğe benziyor. Kısa olarak ve ince iplikle yapılan yelekler daha çok spor giyim tarzına sahip kişilere hitap etse de bazı klasik kesim elbiseler içinde farklı renk kombinleri ile kullanılabilir.

Bayan Yelekleri Modelleri 2018 3

Ayrıca kapüşonlu modeller ile birlikte sadece sıfır kollar değil kısa kol ya da karpuz kol olarak adlandırabileceğimiz modelde ki tasarımlarda oldukça hoş ve şık durmaktadır. Sizlerde örgü dünyasını ve örgü modasını takip edenlerseniz hiç vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret etmelisiniz. En yeni modeller ve renk birleşimleri ile bütün örgü tekniklerini bizimle bulabilirsiniz.

Bayan Yelekleri Modelleri 2018 4

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *