10 Oca, 2018 17:44 tarihinde eklendi

Bindallı Modelleri 2018

Bindallı Modelleri 2018

Evliliğe atılan ilk adımlar arasında bilindiği gibi nişan merasimi ve kına gecesi yer alır ve kına gecelerinde gelin olacak kızlara yöresel olarak değişebilen özenli ve itinalı kıyafetler giydirilir. Bu kına gecesi özel kıyafetlerinin ortak isimi ise bindallı olarak bilinir, genel olarak eski kültürlere özgü tasarlanan bu kıyafetler sim işleme, taş işleme gibi çeşitleri ile birlikte farklı kumaş seçenekleri ile de değişebilir.

2018 bindallı modelleri arasında yine favori renkler kırmızı, bordo ve uyumlu olarak sarı ren tercih edilirken işlemeli ve duvaklı modeller göze çarpmaktadır. Sitemiz içerisinde örgü teknikleri ve modelleri ile birlikte özel günlerinizde seçebileceğiniz kıyafetler için moda takiplerini de yapabilirsiniz. Geçmişten günümüze bir gelenek halini alması şık ve özel duruşları sayesinde olmaktadır, kişilerin çoğu önceleri gelin kızları bu şekilde giydikleri özel kıyafetler sayesinde bilirlermiş.

Şimdilerde ise 2018 bindallı modelleri de dâhil olmak üzere sadece göz boyama ve hoş görüntü için tercih etmektedir, gerçek anlamda hakkını vererek gelenek veya adet olduğu için giymeyi seçen kişilerin sayısı oldukça azdır. Yeni dönem modasında ayrıca düz beyaz renk ile eflatun tonları da kullanılmakta ve görüntüleri de oldukça dikkat çekmektedir. Farklı model ve renk alternatiflerini sitemiz üzerinden seçebilir ilgili yerlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bindallı Modelleri 2018 2

Bindallı Modelleri 2018 3

Bindallı Modelleri 2018 4

Bindallı Modelleri 2018 5

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *