BJK Taraftar Lif Yapılışı
11 Ara, 2017 20:49 tarihinde eklendi

BJK Taraftar Lif Yapılışı

BJK Taraftar Lif Yapılışı

Futbolun ve taraftarlığın kişiler üzerindeki etkisi oldukça fazladır hatta kullanılan pek çok eşya, kıyafet ve benzeri ürünlerde takımların renkleri ve amblemleri yer alır. Bu derece fanatik olan taraftar üyelerimiz ve misafirlerimiz için BJK taraftar lif yapılışı sitemizde yer almaktadır. Renkleri elbette herkesin bildiği gibi siyah ve beyazdan oluşsa da yapılış olarak veya örgü tekniği olarak farklı çeşitleri vardır sizlerde kimsede görülmemiş modelleri arayan kişilerdenseniz doğru yerdesiniz demektir.

BJK taraftar lif yapılışı ve farklı modellerini bulabileceğiniz gibi takıma ait yapabileceğiniz alternatif ürün çeşitlerini ve yapılışlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Dilediğiniz örgü ürüne amblem veya bayraklarını işleme yolu yapabileceğiniz gibi örerken de takımın renklerini kullanarak sade ama etkili bir el işi ürünü ortaya çıkartabilirsiniz.

BJK taraftar lif yapılışı ve yapım aşamalarını inceleyerek sizlerde fanatiklerin çeyizlerine veya evlerine hediye olarak götürebilirsiniz ya da örgü el işi ürünlerin satışını yaparak geçimini sağlayan hanımlardansanız fanatik müşterileriniz için güzel jestler yapabilirsiniz. Çeşitli modeller ile birlikte alternatif olarak kullanabileceğiniz malzeme önerileri de yer almaktadır. Dilerseniz Şerife yelek modelleri yazımızıda bakabilirsiniz. Örgüye dair bütün bilmek ve öğrenmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir site ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca el becerisine dayalı diğer hobi işleriniz içinde değişik fikir ve modelleri bir arada bulabileceğiniz bir siteye sahibiz. Böylece her bir beğeniniz için farklı siteleri gezmenize gerek kalmadan aradığınız her şeyi tek bir noktada bulabilirsiniz.

 BJK Taraftar Lif Yapılışı 1. Videosu:

 BJK Taraftar Lif Yapılışı 2. Videosu:

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *