Boncuklu Bebek Yeleği Modeli
12 Ara, 2017 11:31 tarihinde eklendi

Boncuklu Bebek Yeleği Modeli

Boncuklu Bebek Yeleği Modeli

Örgü ürün çeşitlerinin en çok kullanılanları bebek yelekleri, hırkaları ve kazakları grubudur, hamile bir anne adayı bebeği için çeşitli hazırlıklar yaparken minik patikler veya soğuk kış günleri için yeleklerde hazırlar. Birbirinden farklı türde ve modelde bebek yelekleri vardır ancak içlerinden şık ve kullanımı kolay olarak görülen boncuklu bebek yeleği modeli daha fazla tercih edilmektedir.

Sıklıkla kız bebekler için tercih edilir hatta bu örgü tekniği ile minik elbiseler bile örülebilir, ip olarak biraz daha ince olan seçenekler ile birlikte şiş veya tığ ile de örülebilir. Her iki malzemenin de modeli ve örülüşü farklılık gösterdiği için ikisi de başka bir güzel durur, hangi modeli seçerseniz seçin örmek istediğiniz zaman yapılışlarını ve boncukların monte edilmesini sitemizdeki video anlatımlı konulardan izleyebilirsiniz.

Kullandığınız örgü tekniğine göre modellere bakarsanız eliniz daha yatkın olduğu için daha muntazam bir boncuklu bebek yeleği modeli ortaya çıkabilir. Örgününün düzgün ve sıkı olması demek oluşan ürünün daha sağlam ve güzel durması demektir bu yüzdende ilmek atlamadan sayıları kaçırmadan ve modeli bilinçsiz şekilde değiştirmeden örmeye gayret gösterilir. Düzgün örebilmenin püf noktaları yelek ve hırkalarda koltuk ve yaka kesimlerindeki sayıların adetlerini ve modelin nasıl oturtulacağını öğrenmek istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edin. En şık ve hoş modeller ile sıra dışı tasarımları da incelemeden geçmeyin. Çeşitli örgüler için ören bayan örgü modelleri yazımıza bakabilirsiniz.

Boncuklu Bebek Yeleği Modeli 2

Boncuklu Bebek Yeleği Modeli 3

Boncuklu Bebek Yeleği Modeli 4

Boncuklu Bebek Yeleği Modeli 5

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *