Bordürlü Lastik Başlama
18 Oca, 2018 21:17 tarihinde eklendi

Bordürlü Lastik Başlama

Bordürlü Lastik Başlama

Giyilebilir örgü ürünlerin genelinde lastik denilen bir kısım bulunur, bu kısım kazak hırka ve benzeri kıyafetlerin daha düzgün ve şık görünmesini sağlar. Önceleri daha çok düz tip lastik kısımları bulunsa da şimdilerde moda bordürlü lastik başlama ile yapılan örgü ürünler moda yapılışları diğerlerine göre daha zor olsa da görünüş itibari ile daha şık bir duruşa sahiptir.

Sizlerde bordürlü lastik başlama merakı içerisindeyseniz hemen sitemize giriş yaparak çeşitli örneklerini ve anlatımlı yapılış videolarını izleyerek kendinize harika yelek ya da hırkalar yapabilirsiniz. Örgü her dönemde farklılaşarak triko ürünlere olan talepleri azaltsa da varlığını da istikrarlı olarak sürdürmeye devam ediyor.

Bordürlü lastik başlama bu yılın son çeyreğinde örgü kıyafetlere damgasını vurmayı başardı ancak her bir bordür modelinin yapımı da kendine özgü teknikler barındırır. Şiş ile örgü konusunda yeniler arasındaysanız bordür örneklerini denerken oldukça seçici olmalı ve tabi ki en basit düzeylerden başlamalısınız. Evet, bu örneklerin geneli şiş yardımı ile yapılmaktadır ancak bazı ağır olarak adlandırılan modellerde tığdan yardım alınması da söz konusudur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *