Burgulu Yelek Örneği Yapılışı
18 Ara, 2017 23:47 tarihinde eklendi

Burgulu Yelek Örneği Yapılışı

Burgulu Yelek Örneği Yapılışı

Aklınıza gelebilecek her türlü örgü eşyalarının yapımı sırasında yapabileceğiniz veya kullanabileceğiniz burgu örgü teknikleri aslında en çok yelek örneklerine yakışmaktadır. Bunun dışında ise şapka ve bere yapımlarında da sıkça kullanılmaktadır, burgulu yelek örneği yapılışı ile ilgili aradığınız değişik renk ve örnek önerilerini sizin için derledik ve tek bir başlık altında toplamayı başardık.

Burgulu yelek örneği yapılışı daha önce de bahsettiğimiz gibi farklı teknikler kullanılarak veya da birleştirerek tek bir örgü üründe kullanılabilir. Sizde sitemizdeki ilgili alanları inceleyerek aradığınızı bulabilirsiniz ya da henüz karar veremediyseniz çeşitli modeller karşısında fikir sahibi olabilirsiniz. Dilediğinizi seçebilir yapılışlarının anlatımları ve örneklerin resimleri ile birlikte sergileyebilirsiniz.

Dilerseniz sizlerde büyük ailemize üye olarak katılabilirsiniz ve böylece sizlerde burgulu yelek örneği yapılışı gidi değişik pek çok model ve yapılışını başkaları ile paylaşabileceğiniz ve sizinde değişik modeller bulabileceğiniz kocaman bir dünya oluşturabiliriz. Haydi, sizde bizimle birlikte örgü ile ilgili bütün bilgilerimizi paylaşmak için ortak noktamız sitemizde buluşun birlikte güzel şeylere imza atalım.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *