Çam Dekorlu Yılbaşı Kapı Süsü
6 Ara, 2017 22:12 tarihinde eklendi

Çam Dekorlu Yılbaşı Kapı Süsü

Çam Dekorlu Yılbaşı Kapı Süsü

Yeni yıl geleneklerinden birisi haline gelen başka bir şıklıkta kapılara takılan çam dekorlu kapı süsü çeşitleridir. Hazırlarını satın alabilmek oldukça külfetli olur bazen ancak canınızı sıkmayın evde sizlerde rahatça yapabilirsiniz. Öncelikli olarak size kalın bir köpük tabakası gerekmektedir, bilindiği gibi kapı süslerinin geneli içi boş daire şeklinde olur sizlerde dilediğiniz büyüklüğü tabak gibi yardımcı materyaller ile ayarlayarak taslağınızı oluşturun.

Çam dekorlu kapı süsü için köpüğünüzü dilediğiniz renge boyayabilirsiniz ancak sonraki işlemde şablon kullanarak baskı yapacaksanız yeşil tonlarını tercih etmelisiniz. Üzerine isterseniz boyama tekniği ile isterseniz de keçe kullanarak çam ağaçlarını küçüklü büyüklü yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı küçük kozalaklar veya pırıltılı süslerde gayet işinize yarabilir.

Çam dekorlu kapı süsü için başka alternatif fikrimizde gerçek ağaç yaprak ve dallarından toplayarak kendinize özel minik yeni ağaççıklar yapabilirsiniz, tabi bu önerimiz biraz daha uğraşlı olsa da orijinaline daha fazla benzeyecektir. Görüldüğü gibi farklı teknik ve malzemeler kullanarak yapılabilir ancak yine tasarlama kısmında sizlerin yaratıcılığını konuşturmanız şarttır.

Çam Dekorlu Yılbaşı Kapı Süsü 2

Şayet genel konsept hakkında tereddütleriniz olursa ilgili resimli örnekleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Kendinize özel olarak yaptığınız kapı süsünde dileğiniz malzemeyi kullanabilir ve bunun yanı sıra da evdeki malzemelerinizi de değerlendirebilirsiniz.

Çam Dekorlu Yılbaşı Kapı Süsü 3

Sizler için çam ağacı yapabileceğiniz başka bir önerimizde yün kullanarak çağ ağacı örebilirsiniz, boyutlarını dilediğiniz şekilde ayarlamak ve basitlik düzeyini seçebilmek size kalmış.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *