Çanakkale Burgusu Nasıl Yapılır
26 Ara, 2017 19:25 tarihinde eklendi

Çanakkale Burgusu Nasıl Yapılır

Çanakkale Burgusu Nasıl Yapılır

Çeşitli yöreler ile bütünleşen örgü tekniklerini ve model isimlerini duymuşsunuzdur, hatta ünlü isimlere bile benzetilen modeller olmuştur. İşte Çanakkale burgusu olarak bilinen teknikte bunlardan sadece bir tanesidir, isminde burgu var evet ama acaba Çanakkale burgusu nasıl yapılır? Eğer öğrenmek istiyorsanız o zaman sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Takipçilerimizin de bildiği gibi örgü ve hobi dünyasına ait hemen her şeyin yer aldığı sitemizde Çanakkale burgusu nasıl yapılır konusu da elbette bulunmaktadır. Öncelikli olarak söyleyebiliriz ki şiş ile örgü severlerin veya örerken şiş kullananların daha rahat yapabileceği bir modeldir. Çünkü teknikler şiş ile örgü teknikleri arasında yer alır.

Bu demek olmuyor ki tığ ile örebilenler öremez, örebilirsiniz sitemizdeki detaylı olarak anlatılan Çanakkale burgusu nasıl yapılır konusunu etraflıca inceledikten sonra sizlerde takılmadan zorlanmadan yapabilirsiniz. Eğer daha önce hiç örgünün herhangi bir tekniğini ya da basit bile olsa bir modelini yapmadıysanız o halde sizler içinde başlangıç seviyelerindeki örgü önerilerimiz ve anlatımlarımız ile yanınızdayız. Dilerseniz örgüyü sizlere en kolay hali anlatan videolarımıza bir göz atınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *