Çanakkale Örgü Örneği
20 Ara, 2017 19:47 tarihinde eklendi

Çanakkale Örgü Örneği

Çanakkale Örgü Örneği

Ülkemiz genelinde örgü örmek ve örgü ürünleri kullanımı oldukça yaygındır, ancak bazı modeller ve örnekler o yöre ve bölgede o kadar çok sevilmiş veya örülmüş ki artık modelin adı yöreyle anılır olmuş. İşte Çanakkale örgü örneği modeli de böyle benimsenen modeller arasında yer almaktadır, modele genel olarak bakıldığında kullanılan malzeme şiş ve yündür ancak tekniği ise bilinen burgu modellerini andırmaktadır.

Çanakkale örgü örneği ve anlatımlı içeriklerini sitemiz içerisinde bulabilir ve tabi ki deneyebilirsiniz, şiş ile örmeyi seven herkese önerebileceğimiz bir modeldir. Ayrıca sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yelek ve hırka gibi ürünlerde kullanabilirsiniz, oldukça düzgün ve muntazam bir model olmasından dolayı hazır triko ürünlere taş çıkartan bir model olarak da adlandırabiliriz.

Eğer şiş ile örmeyi sevmiyorum veya ben tığ ile örgülerde daha rahat edebiliyorum diyenlerdenseniz Çanakkale örgü örneği ile birlikte diğer tığ işi modellerimizi de görebilir ve deneyebilirsiniz. Farklı bir örgü olan çapraz örgü modeli yazımıza bakabilirsiniz. Örgü ve hobi alanında aradığınız her konu ve modeli bir arada bulabileceğiniz az sayılı siteler arasında yer almaktayız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *