Çapraz Örgü Modeli Yapımı
17 Ara, 2017 13:05 tarihinde eklendi

Çapraz Örgü Modeli Yapımı

Çapraz Örgü Modeli Yapımı

Örgü ürünlerin temelinde farklı örgü teknikleri ve modelleri vardır, örnek vermek gerekirse haroşa diye bilenen örgü modeli ile onlarca farklı ürün yapabilirsiniz. İşte çapraz örgü modeli yapılışı ile de dilediğiniz çeşitte ürün yapabilmeniz mümkündür, unutulmaması gereken bir noktada bir örgü modelini hem şiş hem de tığ aparatı kullanarak da yapabilmeniz mümkündür. Her birisinin duruşu farklı olsa da örgü tekniği aynıdır.

Çapraz örgü modeli yapılışı konusunda kullanabileceğiniz en iyi yöntem tığ yardımı iledir, tığ örgüleri şiş örgülerine nazaran daha basit kaçmaktadır. Ayrıca modelinizin daha hoş durması içinde farklı renklerin kombinini kullanarak sağlayabilirsiniz, bazı çapraz örgü modelleri tek renk kullanıldığında fazla fark edilmemektedir. Üstelik renklerin birleşimi ile yapılan örgü ürünler her zaman için daha hoş olmaktadır, farklı teknikler ile birleştirebilir veya sadece aynı tekniği kullanarak da örebilirsiniz.

Örgülerde ki en güzel yan hiç bir şey zorunlu olmamakla birlikte asla sınırı olmayan çeşitleri bulabilirsiniz. Sizlerde örgü ve yünlerin sihirli dünyası ile henüz tanışmadıysanız sitemizi ziyaret ederek örgü örmeyi tutku haline getirmiş kişiler ve ürünleri ile tanışabilirsiniz. Kolay patik yapımı örgüsü ilginizi çekiyorsa videoya bakabilirsiniz. Hemen vakit kaybetmeden sitemize üye olarak en yeni model ve ürünleri öncelikli olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *