17 Ara, 2017 21:31 tarihinde eklendi

Çeyizlik Lif Modelleri

Çeyizlik Lif Modelleri

Evlenme hazırlığında olan bütün genç kızlar elleriyle veya el emeği ürünler ile çeyiz sandıklarını doldururlar, ileride kullanacakları pek çok malzemeler arasında banyo lifleri de yer almaktadır. Çeyizlik lif modelleri yapımlarında genel olarak tığ işi örnekleri tercih edilir bu teknikler kullanılarak yapımları hem daha kolaydır hem de görüntü bakımından daha hoş durmaktadır. Sizlerde farklı şekilde ve renkte modeller arıyorsanız uğramanız gereken tek ve doğru yerdesiniz.

Çeyizlik Lif Modelleri 2

Örgü alanında çığır atlatarak bütün örgü tekniği çeşitlerini bir araya getirmeyi sizler için başardık, dilerseniz örülmüş hazır ürünleri inceleyebilir dilerseniz de kendinize veya sevdiklerinize örmek için öğrenebilirsiniz. El emeği ürünler daima için modası geçmeyen ve daha fazla önem ile sevgi barındıran ürünlerdir, bir kimseye özellikle sevdiklerinize kullanabilecekleri hediyeler vermeyi düşünüyorsanız kendi ördüğünüz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Çeyizlik Lif Modelleri 3

Çeyizlik lif modelleri ve diğer örgü ürün çeşitlerini ve aradığınız konuların daha fazlasını bizimle bulabilirsiniz. Artık her model için farklı sitelerde gezinmenize gerek kalmadan, şiş örgü tekniklerinden tığ örgülerine, yazma oyalarından lif modellerine kadar örgü ve el işi ile ilgili bütün model ve konularda uğrayacağınız tek adres sitemiz olacaktır.

Çeyizlik Lif Modelleri 4

Kullanmadığınız kazaklarınız duruyorsa şapka yapmak için eski kazaklardan şapka yapma yazımıza bakabilirsinizEn güncel ve moda olan modeller ve renkler ile sizlerde farklı ürünler yapabilir ve dilerseniz de bu ürünleri kendinize gelir kapısı olarak bile sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *