Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapımı
28 Kas, 2017 11:45 tarihinde eklendi

Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapımı

Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapımı

Kışın soğuk günlerinden korunabilmenin en güzel yöntemlerinden birisi olan sıcacık battaniyelerin pek çok çeşitleri vardır. En çok sevilen türleri polar battaniyeler olarak bilinse de hiçbir zaman favoriliğini kaybetmeyen örgü battaniyeler her kış örgü severleri ısıtmaktadır. Ayrıca örgü modellerin birbirinden farklı teknik ve renklerle daha fazla çeşit yapılabilmektedir. En yeni modeller arasında yer alan deniz kızı kuyruğu battaniye özellikle bayan kullanıcılar için hoş ve keyifli bir modeldir.

Adından da anlaşılacağı üzere battaniyenin bir ucu kuyruk şeklinde örülmektedir böylece ayaklarınızı komple içerisine koyarak ısıtabilmeniz mümkün olacaktır. Diğer kısımları da normal battaniye olarak farklı örgü teknikleri ile modellendirilebilmektedir. Farklı ve özgün tasarımı ile tek kişilik olarak kullanabileceğiniz bu battaniyeleri özellikle bayanlar daha çok tercih etmektedir.

Deniz kızı kuyruğu battaniye yapımı dilerseniz kuyruk kısmından başlayarak devam edebilirisiniz dilerseniz de iki parça halinde örerek sonrasında birleştirme yapabilirsiniz. Seçim sizin ayrıca çok fazla renk seçeneği ile birlikte bilinen bütün örgü tekniklerini kullanarak ortaya harikalar çıkartabilirsiniz. Örerken boyutunu dileğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz, belinize gelecek şekilde ya da komple örtünebileceğiniz şekilde nasıl kullanmayı arzu ederseniz yapabilirsiniz ayrıca en olarak kullanacağınız kısmı da istediğiniz genişlikte yapabilirsiniz. Sadece örmek istediğiniz modeli seçerek ve uygun iple birlikte şiş veya tığı temin ederek sizde bu değişik moda akımına uyabilirisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *