Derya Baykal Poşetlik Modelleri
3 Ara, 2017 13:45 tarihinde eklendi

Derya Baykal Poşetlik Modelleri

Derya Baykal Poşetlik Modelleri

Bayanların mutfaktaki toparlama konusundaki en büyük yardımcıları arasında yer alan poşetlikler renk renk ve desen desen ayrıca hoşluk ve güzellikte katmaktadır. En bilinen örgü ve kumaş poşetlik model çeşitlerinden Derya Baykal poşetlik modelleri ve diğer özgün çalışmaları derleyip sizin için tek bir adreste topladık.

Derya Baykal Poşetlik Modelleri 2

Sizlerde naylon poşetleriniz için farklı renklerden değişik modellere dilediğiniz poşetliği yapabilirsiniz. Kullanımı da yapımı da oldukça basit olan bu ürünler sağda solda atalanan naylon poşetlerinizi bir arada tutarken renkli ve değişik görüntüleri ile de mutfaklarınıza hoş bir hava katmaktadır.

Derya Baykal Poşetlik Modelleri 3

Tarzınıza uygun şekilde sade, süslü, oyuncaklı, keçeden, örgüden, kumaştan ve daha pek çok farklı teknik ve seçenekten oluşarak poşetlik modeli seçebilirsiniz. Basit başlangıç tarzları ile birlikte Derya Baykal poşetlik modelleri aramanızı sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Derya Baykal Poşetlik Modelleri 4

Kolay anlatım videoları birlikte temel tekniklerini öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Bütün olarak şiş yardımı ile örülenler ile tığ işi motif motif örülen modelleri de deneyebilir çizginizin dışına çıkabilirsiniz.

Derya Baykal Poşetlik Modelleri 5

İlk yapılan poşetlik modellerinde kumaş dikişleri ve gerçek oyuncak bebek kullanılmıştır, zamanla kişiler daha farklı teknik ve renkleri hatta malzemeleri kullanarak çeşit sayısını artırırken hayal gücünün sınırlarının olmadığını bir kere daha bizlere göstermiş oldu.

Derya Baykal Poşetlik Modelleri 6

Sizlerde sitemizi ziyaret ederek poşetlik konusunda ne kadar fazla çeşit akıllara gelebilir görebilirsiniz, amaç üretmek ise bayanların bu konuda yapabileceklerini herkes hayretle görecektir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *