Fatma’nın Tığ Oyaları
5 Ara, 2017 11:27 tarihinde eklendi

Fatma’nın Tığ Oyaları

Fatma’nın Tığ Oyaları

Bilindiği üzere örgü örebilmek için gerekli malzemelerin başında şiş veya tığ kullanımı gelir, tığ ile yapılabilen örgü çeşitleri kendi aralarında isimlendirilir. Örgü oyuncaklardan yazma oyalarına havlu kenarlarından dantellere kadar geniş bir çeşitliliği vardır tığ oyalarının ve tığ oyası denilince akla gelen modellerden en bilindikleri Fatma’nın tığ oyaları olarak bilinen modellerdir. Bazı yörelerin yazma bazılarının çember bazılarının ise dane dedikleri başörtülerinin kenarlarına renklerine uygun olarak yapılan bu oyalar için özel ipler gerekirken modelin ağırlığı da oldukça dikkat çekici olması kullanıcısının tercihidir.

Sitemizde örgü ile alakalı her şeyi bulabileceğinizi söylerken sizlere el emeği ile yapabileceğiniz birçok çeşitli ürün ile de yardımcı olmaktayız. Örgü yeleklerden yazma oyalarına amigurumi oyuncaklardan etamin işleme modellerine kadar pek çok çeşitli ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Örgü dünyasının renkli çeşitleri arasında sizlerde kendinize göre bir hobi bulabilir mevcut hobilerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Genellikle tığ oyaları grubunda daha çok telaffuz edilen Fatma’nın tığ oyaları model çeşitlerini ve diğer örgü dünyasının kraliçe isimlerinin çalışmalarını, anlatımlı videolarını ve farklı renk kombinlerini sitemizde bulabilirsiniz. Hediyelikler, kızınızın çeyizi için modeller veya farklı kullanım alanları için seçebileceğiniz çeşitli modellerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Sizde en değişik ve yeni modeller ile tanışmak için bilemediğiniz modelleri öğrenmek için sitemizi tıklayabilir ziyaretçimiz ya da üyemiz olabilirsiniz, her iki durumda da sizler için en iyisini yapmaktan geri durmayız.

Fatma’nın Tığ Oyaları 2

Fatma’nın Tığ Oyaları 3

Fatma’nın Tığ Oyaları 4

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *