Fulya’nın Örgü Dünyası
28 Kas, 2017 11:02 tarihinde eklendi

Fulya’nın Örgü Dünyası

Fulya’nın Örgü Dünyası

Bayanların en çok sevdiği hobi işleri arasında yer alan örgü çoğu zamanda kişilere ek gelir sağlarken ortaya emekle yapılmış ürünlerde çıkartmaktadır. Bu hobiyi sadece yün, şiş ve tığ olarak düşünenlere söylemek gerekir örgünün başlı başına bir moda akımı haline geldiği. Bir kazağın veya bir oyuncağın birbirinden farklı rengi ve modeli yapılabilirken herkes kendine özgü tasarım ve örgü teknikleri ile özgün çalışmalar ortaya koymaktadır. Aradığınız her yeni model ve çeşitleri Fulya’nın örgü dünyası seçeneğinde bulabilirsiniz ayrıca yeni başlayanlar için ilk adım eğitimleri de mevcuttur.

Fulya'nın Örgü Dünyası 2

Birbirinden farklı örgü modellerini ve daha değişik tekniklere sahip el işi ürünlerini inceleyebileceğiniz bazılarının yapılışlarını öğrenebileceğiniz yeni ve farklı bir dünya ile tüm örgü severlerin hizmetindeyiz. Ayrıca işleme, kumaş boyama, ahşap boyama ve yemek tarifleri gibi kadınların dünyasına özgü bulabileceğiniz bütün farklı tarifler ve örnekleri bizimle bulabilirsiniz.

Fulya'nın Örgü Dünyası 3

Farklı teknikleri kullanarak yapılan el emeği ürünler her zaman için kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer almıştır. Özellikle örgü oyuncak olarak bilinen amigurumi oyuncaklar çocukların ve annelerinin beğenilerini almayı ve dikkatlerini çekmeyi başarmıştır.

Fulya'nın Örgü Dünyası 4

Yapılışları konusunda tereddüt yaşadığınız her hangi bir modeli Fulya’nın örgü dünyası sayfasında bulabilirsiniz. Beğenileriniz ve destekleriniz daha kaliteli hizmet verebilmek adına bizleri teşvik etmektedir, birlikte daha büyük ve güzel bir aile olarak hobilerimize farklı yorumlar katabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *