Gelin Damat Lif Yapılışı
23 Ara, 2017 12:50 tarihinde eklendi

Gelin Damat Lif Yapılışı

Gelin Damat Lif Yapılışı

Sitemizdeki örgü ürün ve modellerin çeşitliliği üyelerimiz tarafından bilinse de yeni gelen ziyaretçilerimize de biraz bahsedelim. Özellikle çok talep gören lif modelleri konumuz içerisinde en ok beğenilen gelin damat lif yapılışı konumuz ilginiz ile listenin üst sıralarına çıkmayı başarmıştır. Peki, nasıl yapılır?

Yapılışını da elbette sitemizdeki gelin damat lif yapılışı konumuzdaki resimli ve videolu anlatımlar ile bulabilirsiniz. Aslında temel mantık burada normal bilinen lif yapılışı şeklinde ilerler ancak özelliği olan gelin ve damat figürü uygun renklerin kullanılması ile örerken oluşturulabilir veya işleme yolu ile de sonradan eklenebilir. Tercih tamamen size kalmıştır hangisinin görüntüsü size hoş geliyorsa ve tabi yapılışı dilediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz.

Gelin damat lif yapılışı genel olarak kare ya da dikdörtgen formlardaki lifler için uygulanır ancak yapabilenler için kalpli şekillerde bizce daha etkili ve amacına uygun olarak yapılabilir. Sizde yüzlerce lif modelimiz arasından dilediğinizi ve beğendiğinizi seçerek kızınıza, oğlunuza veya torununuza hediye olarak örebilirsiniz. Çeyizinde değişik el işlerinin olmasından memnun olan bir genç kızıma bile hediye edebilirsiniz. Daha önce yazmış olduğumuz çeyizlik lif modelleri konumuza bakmanızı da tavsiye ederim.

Gelin Damat Lif Yapılışı Videosu 1:

Gelin Damat Lif Yapılışı Videosu 2:

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *