Havluya İsim Yazma Modelleri
4 Ara, 2017 11:13 tarihinde eklendi

Havluya İsim Yazma Modelleri

Havluya İsim Yazma Modelleri

Günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız malzemeler arasında yer alan havlular renk renk desen desen satılabilirken kendi el emeğimiz ile süslü modelleri de yer almaktadır. Havlu süsleme yöntemleri arasında son dönemde oldukça popüler olan havluya isim yazma modelleri ve boncuk işleme modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Havlu İşleme Çeşitleri

Peki, havlularımızı işleyerek nasıl süsleyebiliriz, ilk olarak etamin iplerimiz ve kalıplarımız sayesinde dilerseniz resim işleyebilir dilerseniz de isim yazabilirsiniz. Bunun haricinde boncuk ve kurdele işleme yöntemini de tercih edebilirsiniz.

Havluya İsim Yazma Modelleri 2

Ayrıca harici olarak dantel örerek veya kurdeleler yardımı ile de süsleme yapabilmeniz mümkün. Bu ve bunlar gibi daha pek çok değişik metotlardaki süsleme işlemleri ile düz havlularınızı harikulade birer sanat eserine dönüştürebilmeniz mümkün.

Havluya İsim Yazma Modelleri 3

Havluya isim yazma modelleri arasındaki farklılıklar aslında yazıda kullanılan karakterler ile birlikte kullanılan iplerin renkleri de modellerde farklılık yaratmaktadır. Sizde dilediğiniz tarzda farklı modellerde havlu işleme ve isim yazma modellerini bir arada bulabileceğiniz.

Havluya İsim Yazma Modelleri 4

Ayrı siteleri gezmenize gerek kalmadan yün örgüsünden yazma oyasına ahşap boyamadan işleme yapmaya kadar bir sürü hobi çeşidi için yenilikçi ve değişik fikir bulabileceğiniz tek bir adres var artık.

Havluya İsim Yazma Modelleri 5

Sizde ziyaretçimiz ya da üyelerimiz arasına katılarak hobi severler için açtığımız bu renkli dünyada yer alabilirsiniz, isterseniz boş vakitlerinizi değerlendirmek için isterseniz de gelir elde edebilmek için kendinize uygun hobiyi seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *