Hediye Paketi Yılbaşı Kartı Yapılışı
2 Ara, 2017 16:16 tarihinde eklendi

Hediye Paketi Yılbaşı Kartı Yapılışı

Hediye Paketi Yılbaşı Kartı Yapılışı

Yeni yılla birlikte insana yeni umutlar ve neşe gelirken birbirlerini seven kişilerin verdikleri değeri gösterebilmeleri için çeşitli hediyeler ve yılbaşı kartları hazırlanır. Ancak karşımızdaki kişiye bizi hatırlatacak daha kişisel ve özenli olarak kendimiz yapabilmeyi isteriz o halde sizlerle hediye paketi ve yılbaşı kartı yapılışı örneklerimiz ile biraz daha ilham verelim.

Hediye Paketi Yılbaşı Kartı Yapılışı 2

El emeği olan her üründe söz konusu olduğu gibi elbette kartlarda ve hediye paketinde de biraz el becerisi ve hayal gücü oldukça işinize yarayacaktır. Öncelikli olarak hediye paketi yapılışı ile başlayalım, yapacağınız paketleri sadece yılbaşında değil yılın diğer önemli günlerinde de sevdiklerinize hediyeler verirken kullanabilirsiniz. Gelelim fikirlere evinizde kullanmadığınız karton kutular sayesinde hediyenizin boyutuna uygun birebir bir kutu hazırlayarak işe başlayabiliriz. Taslağı hazırladıktan sonra süslemesi size kalmıştır ancak hediyeyi vereceğiniz kişi oldukça önemli biriyse eğer kutunuzun üstünü birlikte çekindiğiniz fotoğraflar ile süsleyebilirsiniz.

Hediye Paketi Yılbaşı Kartı Yapılışı 3Gelelim yılbaşı kartı yapılışı önerilerimize, öncelikle uygun kalınlıkta renkli ya da beyaz bir karton seçerek kartınızın boyutuna göre ölçülerde kesmelisiniz.

Hediye Paketi Yılbaşı Kartı Yapılışı 4Sonrasında temamız yeni yıl olduğu için kapak kısmını komple kırmızıya boyayarak üzerine dilediğiniz şekilde resim yapabilir veya süsleme ekleyebilirsiniz. En temel önerilerden birisi olan kırmızı zemin üzeri süslemeler biraz genel kalır diyorsanız farklı şekiller keserek ve iç kısmına yapıştırarak üç boyutlu kartları elde edebilirsiniz.

Hediye Paketi Yılbaşı Kartı Yapılışı 5

Bizler naçizane sizlerin yapabilecekleri konusunda fikirler öne sürmekteyiz tabi sonuç sizin hayal gücünüze bağlı olarak değişebilmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *