İlginç Çiçek Motifi Yapımı
28 Kas, 2017 0:18 tarihinde eklendi

İlginç Çiçek Motifi Yapımı

İlginç Çiçek Motifi Yapımı

Örgü dünyasının vazgeçilmezlerinden olan motifler ile pek çok çeşit ürün yapılabilir. En fazla tercih edilenleri ise kırlent yastıklar, yelekler, çantalar veya yatak örtüleridir. Genel olarak motif işlemelerinde ya da örgülerinde çiçek desenleri kullanılır ve en dikkat çekicileri ise ilginç çiçek motifi yapışlarıdır. Aklınıza gelebilecek en değişik çiçek modelleri iğne, tığ ya da şiş yardımı ile örgü motiflere işlenebilir veya birlikte örülebilir.

Sizde örgülerinizde ilginç çiçek motifi yapımı uygulamalarını deneyerek daha renkli ve hoş görüntülü örgüler yapabilirsiniz. Kırlent yastıklarda ve yatak örtülerinde ayrı bir güzel duran çiçekli motiflerin çeşitleri sandığınızdan oldukça fazladır öyle ki her geçen yeni model denemeleri ve örnekleri ortaya çıkmaktadır. Sizlerde elinizde bulunan değişik çiçekli motif örneklerinizi bizimle paylaşabilir diğer örgü sever üyelerimize güzel değerler katabilirsiniz.

İlginç çiçek motifi yapımı olayında işin püf noktası örgü teknikleri ve uygun renklerin kullanılmasıdır aslında bazı modeller tek renk yün kullanıldığında daha belirgin gözükmektedir bazı modeller de ise birkaç rengin birleşimi kullanıldığında ortaya şaheserler çıkıyor. Motifli örgü modellerinde genel olarak kullanılan örme işlemi aparatı tığdır. Daha ilginç ve değişik çiçekleri ve diğer nesneleri motifin üzerine tığ yardımı ile daha kolay yapabilmeniz mümkündür. Sizde en değişik ve ilginç çiçekli motifleri ve diğerleri görmek ve incelemek istiyorsanız hemen bir tıkla sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *