Kertenkele Şal Modeli Yapımı
2 Oca, 2018 20:36 tarihinde eklendi

Kertenkele Şal Modeli Yapımı

Kertenkele Şal Modeli Yapımı

Bayanlar kış aylarında sıkça kullanmayı tercih ettiği başka bir örgü grubu aksesuarlardan birisi de şallardır, bu sebeple de bilinen ve bilinmeyen sayısız modelleri mevcuttur. Sizlerde denenmiş ama az görülen bir model arayışı içerisinde iseniz özel bir tavsiye olarak kertenkele şal modeli yapımı konumuzu önerebiliriz.

Kertenkele şal modeli yapımı konusunda da görebileceğiniz gibi ismiyle pek alakası olan bir model değildir, sadece dolgu ve boşluk şeklinde ve yarım bir üçgen gibi kısadan uzuna örülmesinden dolayı modele bu isim verilmiş olabilir. Tabi bazı seçeneklerde girinti çıkıntı şekillerine rastlayabilmekte mümkündür.

Görünüşü itibari ile oldukça şık duran kertenkele şal modeli yapımı da aslında oldukça kolaydır, genel olarak modelin tığ ile yapılmasında verilmek istenilen açıklı koyulu görüntü daha rahat ve kolay yakalansa da dileyenler bu modeli şiş ile örebilecekleri farklı bir modele de çevirebilirler. Örgüler ile ilgili diğer konularda olduğu gibi bu şal modelinde de farklılaştırıp daha da renklendirebilmek yine siz hamarat hanımların elinde, dilerseniz farklı tekniklerin birleşimi şeklinde de örebilmeniz mümkün.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *