Kolay Çeyizlik Patik Modeli
10 Oca, 2018 19:28 tarihinde eklendi

Kolay Çeyizlik Patik Modeli

Kolay Çeyizlik Patik Modeli

Genç kız çeyizlerinin ve kışın favorilerinden biri de elbette patiklerdir, her yeni gelinin mutlaka 20 veya 30 çift patiği olmalıdır. Bu artık bir adetten ve ihtiyaçtan ziyade kural gibi olmuştur adeta, peki, bu kadar patik kadrosunu nasıl doldurabiliriz. Göze çarpan modellerden bir 10 kadarını öne ayırıp kendinizin yaptığı kolay çeyizlik patik modeli diğerlerini de yani esas kullanılacakları arka kısımda gösterebilirsiniz.

Böylece zengin bir görüntü ile birlikte kolay çeyiz patik modeli olarak seçtiklerinizle daha fazla kullanılacak ve işe yarayacak bir potansiyel yakalamış olursunuz. Daha doğrusu belki de hazırlanan bütün patikler kullanılsa da ikiye ayrılır evde giymelik ve gezmekte giymelik diye bu sebeple ev içi kullanımlar her zaman için daha makbule geçmektedir.

Kolay çeyiz patik modeli sizin elinizin yatkın olduğu şiş ya da tığa göre de farklılık gösterir aslında. Sizin eliniz hangisine yatkınsa size en kolay o malzeme ile örülüşü gelir, ancak telâşe kapılmanıza gerek yok çünkü sitemizde dilediğiniz tarzdaki patik modellerinin hepsi mevcuttur.

Kolay Çeyizlik Patik Modeli 2

Kolay Çeyizlik Patik Modeli 3

Kolay Çeyizlik Patik Modeli 4

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *