Kolay Patik Yapımı Anlatımlı
3 Ara, 2017 18:57 tarihinde eklendi

Kolay Patik Yapımı Anlatımlı

Kolay Patik Yapımı Anlatımlı

Bebek ve çocuklar için soğuk kışların öncelikli olan giyecekleri arasında yer alan patiklerin farklı farklı renk ve modellerinin mevcut olduğunu hepimiz biliyoruz. Basit örgü tekniklerinin bilindiği sürece rahatlıkla yapabileceğiniz kolay patik yapımı anlatımlı olarak sitemizde yer almaktadır. İsterseniz tığ ile isterseniz de şiş ile örebileceğiniz birbirinden renkli hoş modelleri bulabileceğiniz ayrıca bin bir emek ile ördüğünü ürünlerinizi de sergileyebileceğiniz bir paylaşım sitesi olan sitemizde örgü dünyası ile ilgili her konuyu bulabilirsiniz.

Tığ ile yapılan patik modellerinde aslında şiş ile yapılan modellere nazaran daha basit kaçarak işleme ve süsleme olayları da daima daha kolay olmuştur. Tığ ile yapılan patik modelleri genel olarak iki parça olarak örülür, öncelikli olarak taban kısmını gerekli artırma ve eksiltmeler ile tamamlanır daha sonrasında ise üst kısımları dilediğiniz teknik ile tamamlanır ancak genel olarak öngörülen üst kısım için örgüler sık iğne tekniği ile bitirilmektedir.

Şiş ile yapılan modeller teknik olarak daha zor olsa da görüntü olarak oldukça cezp edicidir, kolay patik yapımı anlatımlı seçeneklerinde şiş ile yapabileceğiniz modellerin kolay ve basit yöntemleri de bulunmaktadır. Sizlerde elinize yününüzü, şişinizi veya tığınızı alıp bir elinizi de kahvenizi alıp bilgisayar karşısında dilediğiniz modeli öğrenerek örebilirsiniz. Evinizin rahatlığında sınırsız alışveriş imkânı gibi seçenekleri sizlere sunmaktan oldukça mutluyuz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *