Lale Bahçesi Banyo Lifi Yapılışı
14 Oca, 2018 22:54 tarihinde eklendi

Lale Bahçesi Banyo Lifi Yapılışı

Lale Bahçesi Banyo Lifi Yapılışı

Daha öncesinde banyo liflerin farklı şekil ve renklerde olduğundan bahsetmiştik, aklınıza gelebilecek şekillerde örülebilen bu lif modellerinin belki de en beğenileni çiçekli olan modelleridir. Sizde lale bahçesi banyo lifi yapılışı konusunu merak ediyorsanız hemen sitemiz içerisindeki banyo lifleri bölümüne geçiş yapabilirsiniz.

Lale bahçesi banyo lifi yapılışı adından da anlaşılacağı üzerine çiçek seçimlerini laleden yana kullanılmış ve motiflerinin oldukça bol olduğu bir modeldir. Farklı renklere uyarlanabildiği gibi şekil olarak da değişik çeşitleri uygulanabilir, bir lale bahçesi örneğini şeklini de laleye benzeterek örmek oldukça şık bir görüntü ile birlikte modelin daha da ortaya çıkmasını sağlar.

Lale bahçesi banyo lifi yapılışı için gerekli olabilecek malzemeleri de anlatımlı videolarda ve diğer yazı gruplarımızda bulabilirsiniz ancak ön bilgi olarak özel ince dokulu bir yün ve tığ kullanmanız gerektiğini söyleyebiliriz. İster kullanmalık ister çeyizlik isterseniz de hediyelik olabilecek bir eşya arıyorsanız bu model bir banyo lifi bütün aranılan özelliklere sahiptir, kullanışlı, şık görünümlü ve rahat aynı zamanda da yapımı da oldukça kolay.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *