2 Ara, 2017 23:02 tarihinde eklendi

Lif Modelleri 2018

Lif Modelleri 2018

Moda kelimesi yaşamlarımızı o kadar etkiledi ki insanlar adeta kendi yollarını bu düzen üzerinden yürütür oldu, en ufak bir üründen tutunda büyük mobilyalara kadar moda ve modaya uygunluk aranır oldu.

Lif Modelleri 2018 2

En sevilen örgü ürünler arasında yer alan liflerde elbette ki bu düzenin birer parçası oldu, lif modelleri 2018 yılında daha farklı şekil ve renklerle birlikte farklı özellikteki ipler ile de örülmeye başlanacağa benziyor.

Lif Modelleri 2018 3

Özellikle örerken yapılan işleme ve değişik şekil yapımları yine gündemde diyebiliriz, renk olarak tabi ki her renk kullanılsa da adeta sabitlenen pembe ve beyaz yine gündemde olacak. Ayrıca banyo liflerinde özellikle örgü olan modellerinde farklı şekillerin kullanımı da yine önümüzdeki yılda daha farklı boyutlara çıkarak denenmiş modeller deneneceğe benziyor.

Lif Modelleri 2018 4

Lif modelleri 2018 yılında figürlü işlemeler ile birlikte özellikle çeyizlik kısımlarda boncuk ve benzeri süsleme gereçleri kullanılarak da süslenecek. Yinede en beğenilen ve kullanışlı modelleri figür işlemeli olanlar olacak.

Lif Modelleri 2018 5

Hazır bir ürün olmadığı için kişiye özel tasarlanabilen ve tamamı ile yapan kişinin hayal gücüne kalarak geliştirilebilen modeller de yeniliklere yol göstereceğe benziyor. Sizlerde sitemize üye olarak tüm yeni lif örnekleri ve yapılışlarına erişebilirsiniz.

Lif Modelleri 2018 6

Örgü düşkünü bayanları ve tüm el işini seven bayanları tek bir linkte toplamak için ve güzel fikir paylaşımları yapabilmek için sizlerde ailemize katılmaya ne dersiniz?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *