Lif Örnekleri ve Yapılışı
28 Kas, 2017 23:21 tarihinde eklendi

Lif Örnekleri ve Yapılışı

Lif Örnekleri ve Yapılışı

Banyo lifleri pek çok kişi tarafından önemsiz olarak görülse de genç kız çeyizlerinin bir numaraları arananları arasında yer alırken günlük hayatta da en faydalı olan ürünler arasında da yerini alır. Genel olarak tığ işi banyo lifleri model yapılması ya da işleme konması açısından daha fazla tercih edilir.

Lif Örnekleri ve Yapılışı 2

Ören kişilerin yaratıcılığına bağlı olarak farklı şekil, renk ve modelde liflere rastlayabilmemiz mümkündür, en beğenilen lif örnekleri ve yapılışı genel olarak tek bir linkte barınmaz ancak sizler için kurduğumuz sistemimiz sayesinde her ikisini de bulabilmeniz mümkündür.

Lif Örnekleri ve Yapılışı 3

Sonuç olarak nasıl ki her bir model farklı ise ilmek sayılarını veya renk değişimleri gibi teknikleri de elbette farklılık gösterir. Söz konusu örgü olunca bilindiği gibi yapabileceklerinizin sınırını yine sizler belirlersiniz, farklı renkleri kullanabilir veya farklı modelleri birleştirebilirsiniz. Hatta hazır sevenlerdenseniz daha önceden örülmüş modelleri inceleyerek nasıl bir örnek yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Lif Örnekleri ve Yapılışı 4

Lif örnekleri ve yapılışı modellere göre değişkenlik gösterse de genel olarak temel örgü tekniklerine dayanılarak yapılır. Sizlerde bu püf noktaları biliyorsanız eğer yapılışları konusunda sıkıntı yaşamadan istediğiniz modeli seçerek örebilirsiniz. Son dönemlerde el işi ve örgü ürünlerinin sıkça talep edilmesi aslında birazda geçmişe sönüş gibi olsa da yine de hazır ürünlere nazaran daha sağlıklı olduğundandır. Sizlerde hazır lifler yerine kendi el emeğiniz örgü lifleri kullanabilir ve aradaki farkı görebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *