Noel Baba Boyama Sayfaları
6 Ara, 2017 20:08 tarihinde eklendi

Noel Baba Boyama Sayfaları

Noel Baba Boyama Sayfaları

Yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde herkeste oluşan tatlı bir hediye alışveriş telaşları ile birlikte yılbaşının simgesi haline gelen Noel baba ve çam ağacı figürlerini hemen her yerde görür olduk. Öyle ki çocukların en sevdiği boyama oyunlarında bile rastladığımız bu figürlerin bir de özel Noel baba boyama sayfaları yer almaktadır. Evde yeni yıl süslemelerinizde sizlerde bu sayfalar yer alan figürleri kendinize kalıp olarak kullanabilirsiniz, çeşitli hediye paketi süslemelerinden cam boyama dekorlarına kadar kullanabilirsiniz.

Noel Baba Boyama Sayfaları 2

Noel baba boyama sayfaları olarak yapacağınız aramalarda basitten zora kadar bütün seviyelerde Noel baba figürlerinin çizimleri ile birlikte bazılarında alternatif boyama teknikleri de kullanılmaktadır. Her ne kadar bizim kültürümüze yabancı olsa da ve hala bazı kesimlerce kabul edilmese de. Oyun ve boyama sayfaları ile çocuklarımızın dikkatini çekebilmeyi başarmıştır.

Noel Baba Boyama Sayfaları 3

Noel baba boyama sayfaları içerisinde yer alan tonton kırmızı elbiseli, göbekli ve beyaz sakallı figürleri oldukça cana yakın ve şirin gözükse de bazen çocuklarımızın düşüncelerini de olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Elbette sizin denetiminizde boyama oyunu veya diğer oyunların yapılması güzel ancak ülkemizde ve kültürümüzde yer almayan Noel kavramının çocuklara etki etmesine özen gösterilmelidir.

Noel Baba Boyama Sayfaları 4

Netice de zaten toplumun geneli olarak yeni yıl kutlamaları adı altında yaptığımız eğlenceler çocuklarımız için yeterli olacaktır. Kendi bayram ve özel günlerimizin benimsenmesi çocuğunuzun hediye ve benzeri beklentilerini de bu doğrultuda yönlendirmesine yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *