Nurgün Tezcan Kolay Yelek Yapımı
10 Ara, 2017 16:19 tarihinde eklendi

Nurgün Tezcan Kolay Yelek Yapımı

Nurgün Tezcan Kolay Yelek Yapımı

Kışın en beğenilen ve kullanışlı giysileri arasında bulunan yelekler çeşitli renk ve model seçenekleri ile her seneye göre değişkenlik gösterir. Farklı ve kolay model arayan için ideal olan Nurgun Tezcan kolay yelek yapımı anlatımlı olarak sitemizde yer almaktadır. Örnek aslında oldukça basit olsa da duruşu ve giyilmiş hali oldukça şıktır, bütün olarak ve şiş yardımı ile örülen modelde işin sırrı dikimi ve yaka kısmının ayarlanmasındadır. Bütün olarak örülmesi ile birlikte iki parçalı olarak örülebilen modelinin olduğunu da belirtmeden geçemeyelim.

Hem kolay hem de şık bir yelek modeli istiyorsanız temel bazı şiş ile örgü tekniklerini bilmeniz ve Nurgun Tezcan kolay yelek yapımı konusunu anlatan videomuzu izlemeniz yeterli olacaktır. Böylece sizlerde kolay yelek yapımının ana kurallarını oturtarak farklı ebatlarda örebilir hatta değişik modellere göre de uygulayabilirsiniz. Yapabileceklerinizin çeşitliliğini kendi yaratıcılığınızla sınırlandırabilirsiniz, ayrıca bu teknik ile birkaç parça ekleyerek harika hırka model ve ürünleri de yapabilirsiniz.

Tekniğin püf noktaları ve esas önemli bağlantılarını yaladıktan sonra sizlerde yelek ve örgü dünyasında birbirinden farklı modellere imzanızı atabilirsiniz. Örgü alanında ihtiyaç duyabileceğiniz ve aklınıza takılan her şey için bir cevap bulabileceğiniz bu yeni adresimizde siz örgü sever bayanların hizmetindeyiz. Klişeleşen örneklerden ve modellerden sıkıldıysanız, örgü örmek isteyip de başarılı olamadıysanız size destek için hazırız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *