Örgü Bayan Hırka Modelleri
5 Şub, 2018 10:25 tarihinde eklendi

Örgü Bayan Hırka Modelleri

Örgü Bayan Hırka Modelleri

Örgü işlerinin ve ortaya çıkan ürünlerin genel olarak bayanlara özel olduğu düşünülür hep aslına bakılırsa gerçeklik payı da oldukça yüksektir. Özellikle şal, hırka ve yelek gibi modellerin çoğu bayanlara uygun olarak tasarlanmıştır, birbirinden farklı model ve teknikleri ile sizlerde örgü bayan hırka modelleri çeşitlerimiz ile kendinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Örgü Bayan Hırka Modelleri 2

Örgü bayan hırka modelleri konu başlığımızda aklınıza gelebilecek modeller ile birlikte yeni tasarlanan modelleri de bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca kolaydan zora olacak şekildeki sınıflandırılmış örgü seviyelerine bağlı modellerimiz ile sizlerde elinizin becerisine ve kullandığınız yardımcı aparata göre istediğiniz renk ve modeli seçebilirsiniz.

Örgü Bayan Hırka Modelleri 3

Tek renk ya da renkli iplerin kullanılması ile bile modelin duruşunun değişebileceğini örgü ile uğraşan herkes bilir o halde örgü bayan hırka modelleri önerilerimiz ile sizlerde kendinize farklı kombinasyonları kullanarak özgün tasarımlara imzalar atabilirsiniz. İsterseniz tığ işi örgüleri ile isterseniz de şiş ile örgüler yazılarımızdan seçebileceğiniz farklı modelleri de kendi özel hırkanız için uyarlayabilirsiniz. Örgü işlerinde her zaman bahsettiğimiz gibi tek sınır sizin hayal gücünüz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *