Örgü Deniz Kabuğu Modeli Yapılışı
2 Şub, 2018 20:50 tarihinde eklendi

Örgü Deniz Kabuğu Modeli Yapılışı

Örgü Deniz Kabuğu Modeli Yapılışı

Yurt dışında aşırı stres yaşayan kişilere örgü örmenin bir terapi olarak uygulandığını biliyor muydunuz? Gerçek anlamda ören insana sağladığı rahatlığı ile bilinir belki de bu sebeptendir şiş ve tığ ile örgü gruplarında oldukça fazla model ve seçeneğin var oluşu. Bazı modeller sadece tek bir aparat kullanılarak yapılabilir örgü deniz kabuğu modeli olarak bilinen bazı modeller de hem tığ ile hem de şiş ile yapılabilmektedir.

Örgü deniz kabuğu modeli battaniye ve yelek gibi kışlık ürünlerde daha fazla tercih edilirken görünümleri de tahmin edilebileceği gibi deniz kabuğuna benzer ancak her bir farklı modelin yapılışı da kendine özgüdür. Bu sebeple site içerisinde arama yaparken biraz fazla seçenekle karşılaşmanız mümkündür.

Tığ ile yapılabilen örgü deniz kabuğu modeli elbette şiş ile örülebilenden değişiktir, ancak hangi aparat ile örülen model daha fazla deniz kabuğuna benzer tartışılır. Çünkü tığ kullanmayı sevenler kendi modellerinin benzediğini şiş kullanmayı sevenler ise kendi modellerinin daha fazla benzediğini iddia ederler. Tabi kararı vermek model tariflerini deneyen ziyaretçi ve üyelerimize kalmıştır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *