Örgü Uçurtma Modeli Yapılışı
17 Oca, 2018 19:05 tarihinde eklendi

Örgü Uçurtma Modeli Yapılışı

Örgü Uçurtma Modeli Yapılışı

Şiş ile örülebilen ve yeni modeller arasında sayılan örgü uçurtma modeli adı itibari ile tıp ki bir uçurtmaya benzediğinden büyük ihtimalle bu isim konulmuştur. Bunun dışında tabi örgünün diğer teknikleri kullanılarak da farklı model olarak tasarlanabilmektedir, modeli değiştirebileceğiniz gibi çocuklarınızın gönlünü soğuk havada yapabilmek için örgüden uçurtma yapabilmekte mümkün.

Örgü uçurtma modeli ile ince ve pamuk iplikler kullanılarak çok şık harika bir yazlık bluz ve hatta mayo bikini üstüne giyilebilecek harika bir tunik bile yapılabilir. Tabi bu konumda ipinizin cinsi oldukça büyük önem teşkil eden hafif özellikli ve ince bir ip tercih etmeniz gerekir.

Alternatif olarak örgü uçurtma modeli ile yapabileceğiniz pek çok farklı eşya ya da kıyafet seçenekleri mevcuttur. Yeter ki sizler öncelikli olarak sitemizden modelin yapılışını öğrenin arkası çorap söküğü gibi gelir, hatta belki özel ip gruplarından seçerek kendinize şık bir çanta bile yapabilirsiniz. Çanta yapımında her ne kadar tığ işçiliği kullanılsa da sıkı ve düzgün örülen bir şiş tekniği ile denemekte mümkün, neden olmasın ki.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *