Örümcek Ağı Örnekli Şal Modeli
22 Ara, 2017 14:03 tarihinde eklendi

Örümcek Ağı Örnekli Şal Modeli

Örümcek Ağı Örnekli Şal Modeli

Şerifenin örgü dünyası ile tanışmaya hazır olun. Evde, misafirlikte yada bir parkta otururken örgü örmeyi çok seviyorum. Bugün sizlere şal modellerinden bahsetmek istiyorum. Bir bayanın en güzel örgü aksesuarı kesinlikle şal modelidir. Şal modelleriden örümcek ağı örneğini çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Örümcek ağı örnekli şal modelinden beğendiğinizi yorumda söyleyebilirsiniz. Bende sizlere şal modelinin videosunu anlatmaya çalışacağım.

Şerifenin yelek modelleri arasından beğendiğiniz örnekleri seçebilirsiniz. Farklı örnekleri devamlı olarak sitemizde paylaşıyoruz. Örmeyi çok sevdiğim için hemen hemen her örnek modelden paylaşıyorum. Örümcek ağı örnekli şal modelini videoda gördüğünüz gibi örebilirsiniz. Örgüleri örmeye başladığımda ayrıntısıyla paylaşmaya çalışıyorum.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek paylaştığımız örgülere rahatça ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan bayan örgü modelleri, dantel modelleri, dikiş anlatımları ve geri dönüşüm fikirleri hakkında ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *