17 Oca, 2018 18:57 tarihinde eklendi

Perde Modelleri 2018

Perde Modelleri 2018

Evlerimizde kullandığımız en vazgeçilmez ve özen gösterilen eşyalardan biri de perdelerimizdir. Gerek kumaşlardan hazır dikim olsun gerekse de dantel örgülü veya nakış işlemeli olsun daima evde ilk göze çarpan eşyalar arasındadır. Hal böle olunca da sürekli yenilerek daha özgün ve modern tarzlar ile birlikte daha kullanışlı olan modelleri tercih edilmektedir.

Perde Modelleri 2018 2

Perde modelleri 2018 modasında da daha renklerden ziyade cıvıl cıvıl yaz ve bahar havasını yansıtan renkler kullanılmaktadır ayrıca fon perde seçimlerinde düz renklerden ziyade desenli türler daha rövanşta olmaktadır.

Perde Modelleri 2018 3

Perde modelleri 2018 serilerinde hazır dikim ürünlerin bilinen markalarında yeni tasarım ve dizayn ürünleri çoktan mağazalarda yerlerini alırken potansiyel müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Fon perde kullanımları oldukça yaygınlaşırken artık stor veya zebra perdelerde bile ortamı renklendirebilmek adına tercih edilmeye başlanmıştır bunun yanı sıra tül perde seçimleri ise artık düz beyazlardan ziyade daha çok kırık beyaz veya kirli beyaz olarak geçen krem tonunda perdelerden yana olmuştur.

Perde Modelleri 2018 4

Üstelik boncuk ve dantel detaylı perde çeşitleri daha fazla tercih edilirken, temizliği ve bakımı daha kolay kumaşlardan imal edilmesine de özen gösterilmiştir. Sizlerde evinizde değişiklik yapmayı düşünüyorsanız sitemizde yer alan dekorasyon önerilerine göz gezdirmeden karar vermeyin eviniz ve hobileriniz ile ilgili bütün detaylarda sahip olduğumuz bilgileri sizler ile paylaşmaktan gurur duyarız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *