PVC Borularla Dekor Yapımı
13 Oca, 2018 21:23 tarihinde eklendi

PVC Borularla Dekor Yapımı

PVC Borularla Dekor Yapımı

Birbirinden alakasız malzemelerin işlenerek veya değiştirilerek daha farklı amaçlara hizmet ettiğini duymuşsunuzdur. İşte akıllara gelebilecek en değişik işlemlerden birisi de PVC borularla dekor yapımı konusudur. Evet, yanlış duymadınız su giderleri ve pis su atıkları için kullanılan o kalın ve sağlam borulardan bahsediyoruz. Peki, ne yapabiliriz?

PVC borularla dekor yapımı denilince akla ilk gelebilecek eşyamız tabi ki de saksıdır, dilerseniz bahçe peyzajlaşmasında ya da evinizdeki çiçek köşenizde kullanabileceğiniz harika saksılar yapabilirsiniz. Düz veya T boru şekilde yapacağınız tercihler ile yapacağınız akrilik boyanın rengine karar vererek ve hatta üzerlerine desen yaparak evinizin ve bahçenizin genel ahengine uygun hale getirebilirsiniz.

Malzeme olarak biraz kalın görünümü sayesinde dilerseniz çeşitli şekiller vererek ve boyayarak harika bir orta sehpa tasarlayabilirsiniz. Aslında PVC borularla dekor yapımı oldukça fazla değişik seçeneğe sahip ürünlerden biridir, evinizde farklı bir hava yakalamak istiyorsanız ve kendinizden de parçalar eklemek istiyorsanız bu boruları kullanarak ayna, askılık, duvar rafları, aksesuar rafları gibi daha pek çok değiştirebilecek eşyalar tasarlayabilirsiniz.

PVC Borularla Dekor Yapımı 2

PVC Borularla Dekor Yapımı 3

PVC Borularla Dekor Yapımı 4

PVC Borularla Dekor Yapımı 5

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *