Rüzgar Gülü Bebek Battaniyesi
13 Oca, 2018 20:31 tarihinde eklendi

Rüzgar Gülü Bebek Battaniyesi

Rüzgar Gülü Bebek Battaniyesi

Farklı türlerde çeyiz hazırlığı yapıldığı bilinir bu bazen genç kız çeyizi bazen de dünyaya yeni gelecek bir bebeğin çeyizi de olabilir. İster kendi çocuğunuz olsun ister torununuz bir bebek çeyizinde olmazsa olmazlar arasında örgü battaniyeler illa ki vardır. Sizde bebek çeyiziniz için değişik bir model arayışı içerisinde iseniz izlere rüzgargülü bebek battaniyesi modelimizi önerebiliriz.

Rüzgar gülü bebek battaniyesi bilindiği üzere adını aldığı rüzgargülüne benzeyen tığ işi motiflerin birleşimi ile olur. Bu motifleri dilerseniz iki renkli ya da çok renkli yapabilme imkânınız ile birlikte değişik renk kombinasyonlarına da uyarlayabilmeniz mümkündür. O halde öncelikle modelin yapılışını öğrenebilmek için konumuza bir göz atmalısınız.

Rüzgar gülü bebek battaniyesi aranılan ve beğenilen modern örnekler arasında yer almaktadır. Görünüş itibari ile ve kullandığınız renklere bağlı olarak tam anlamı ile rüzgar gülü temasını işleyebilmeniz mümkündür. Tabi her örgü tekniğinde olduğu gibi püf noktalarına dikkat edilmesi ve birazda sıkı ve düzgün olarak örülmesi şartı ile. Sizlerde örgü ailemize katılarak bizlere çeşitli modelleriniz ile destek olabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *