Şemalı Dantel Masa Örtüsü
28 Ara, 2017 19:12 tarihinde eklendi

Şemalı Dantel Masa Örtüsü

Şemalı Dantel Masa Örtüsü

Hanımlarında gayet iyi bildiği gibi örtü denilince akla örgünün dantel denilen türü gelir, özellikle mutfak ve yatak odası takımları ile meşhurdur. Aslına bakılırsa dantel kelimesi pek de öyle hafife alınacak bir el işi değildir, mutfak perdesi masa örtüsü incecik ip ve tığlarla işlenir. Yapılmak istenilen modelin mutlaka tümü elinizde olmalıdır, eğer sizde şemalı dantel masa örtüsü model ve örneklerini arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Şemalı dantel masa örtüsü örneklerinde atacağınız zincirin bile en ufak ayrıntısını bulabilmeniz mümkündür, böylece model hatasız ve eksiksiz ilerler. Aksi halde ezbere model yapımlarında veya da yeni model türetmelerinde oldukça fazla sıkıntı yaşamanız mümkündür.

Genç kızlarımızın çeyizlerindeki olmazsa olmazlar arasında yer alan danteller konusunda sizler oldukça geniş çeşitler edinme uğraşı içerisindeyiz özellikle de şemalı dantel masa örtüsü diğer gruplara nazaran daha fazla tercih edildiğinden ağırlığı bu konuya vermekteyiz. Sizlerde el işi konusunda aklınıza takılan sorularda ya da aradığınız bütün tür örgü modellerinde aklınızdakini bulmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz hatta daha iyisini yaparak üye olabilirsiniz.

Şemalı Dantel Masa Örtüsü 2

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *