Şerifenin Yelek Modelleri
29 Kas, 2017 21:46 tarihinde eklendi

Şerifenin Yelek Modelleri

Şerifenin Yelek Modelleri

El örgüsü işinde ustalaşmış pek çok bayan her çeşit örgüyü ve ürünü örebilir, model çıkartma ya da kendi tasarımı modeller üretme konusunda da oldukça da başarılıdırlar. Her ürün çeşidinden örgüleri yapabiliyor olmak bilinen bütün modelleri yapabilirsiniz anlamına gelmez, değişik modellerin öğrenilmesi ve ilmeklerin yapılışları ile ilgili bütün konuları Şerife’nin yelek modelleri seçeneklerinde bulabilirsiniz. Detaylı anlatımlı videoları, renk önerileri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Şerifenin Yelek Modelleri 2

Kazak ve yelek örebilmek örgü işinde çok fazla uğraş gerektirir kol oyuntusu yaka yapımı ayrıntıları yüzünden her modeli bu durumlara uydurabilmek oldukça zordur. Ancak sizin için önceden hazırlanmış başlangıç ve bitişleri gösteren video anlatımlı yelek modelleri ile artık sizlerde kolayca örebileceksiniz. Sözel olarak tarifin dinlemesinden daha etkili olan görsel olan anlatım kişilere daha fazla fayda sağlar, bizlerde bunun bilincinde olarak örgü sever ziyaretçilerimiz için mümkün olduğu kadar görsel anlatım kullanmayı tercih ediyoruz.

Şerifenin Yelek Modelleri 3

Siz sadece seçtiğiniz yünü ve uygun tığ ya da şişi temin ederek dileğiniz video sayesinde kışın sıcacık giyebileceğiniz yelek ve kazakları örebilirsiniz. Örgü dünyası oldukça geniş ve çeşit bakımından da zengin bir hobi dünyasıdır, yeteneklerinize göre değişkenlik gösterirken farklı kombinler yapmanız için sizlere ilham verebilir. İsterseniz tek bir örgü tekniğini kullanarak isterseniz de farklı olanları kullanarak ortak bir çalışma yapabilirsiniz, modellerin birbiri ile uygun kombinlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Şerifenin Yelek Modelleri 4

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *