Şişle Yelek Örnekleri ve Yapılışları
27 Ara, 2017 22:19 tarihinde eklendi

Şişle Yelek Örnekleri ve Yapılışları

Şişle Yelek Örnekleri ve Yapılışları

Örgü örebilmek bir bakıma yetenek işi olarak görülse de biraz zorlandığında aslında herkesin yapabileceği ve oldukça da keyifli bir hobidir aslında. Örgünün de kendi arasında çeşitleri olduğunu herkes bilir, ancak nedense örgü denilince akla ilk gelenler şişle yelek örnekleri ve yapılışları olur. Yani kısaca şiş ve yelek kelimeleri ile adeta bütünleşmiş bir durumdadır.

Şişle yelek örnekleri ve yapılışları örgü konusunda belki de çeşidi en fazla olan branşlar arasında yer alır ki gerçek anlamda da öyledir. Temel örgü teknikleri kullanılarak yapılmaları bir yana farklı ve değişik teknikler kullanılarak da yapılabilmeleri mümkündür. Kolaydan zora sıralama yapılması gerekirse düz örgü veya haroşa örgü sanırız ilk sıralarda yer alır.

Sizlerde eğer çocuklarınıza ya da eşlerinize değişik hem de kolay modeller arıyorsanız sitemizdeki şişle yelek örnekleri ve yapılışları grubumuzdaki anlatımlı modelleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renklere ve tekniklere sahip yeleklerin arasından sizinde dikkatinizi çekebilecek bir modelimiz illa ki vardır ki biz örgü modelleri konusunda oldukça fazla çeşide sahip sayılı sitelerden birisiyiz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *