Su Borularından Elbise Askısı Yapımı
6 Ara, 2017 9:28 tarihinde eklendi

Su Borularından Elbise Askısı Yapımı

Su Borularından Elbise Askısı Yapımı

Evde eskimiş yada sıkıldığınız eşyalarınız olabilir. Bunları şerifenin örgü dünyası ile geri dönüştürmek ister misiniz? Geri dönüşüm fikirleri sayesinde atmak istediğiniz eşyalarınızı bir yerlerde değerlendirme fırsatı yakalamış olursunuz. Evimizde bulunan eski su borularını birçok yerde değerlendirebilirsiniz. İlk aklımıza gelen elbise askısını yaparak kullanabilirsiniz.

Su Borularından Elbise Askısı Yapımı 2

Kendi fikirlerinizi ve düşüncelerinizi geri dönüşüm fikirlerine katarak yeni şeyler ortaya çıkarabiliyorsunuz.  Su borularından elbise yapmak için ilk olarak resimde paylaştığımız malzemeleri buluyorsunuz. Daha sonra resimde bulunan anlatımlar sayesinde kolay bir şekilde elbise askınızı yapabilirsiniz. Aklınıza takılan yerlerde yorumda bana sorabilirsiniz.

Su Borularından Elbise Askısı Yapımı 3

Değişik askıları seven bay ve bayanlar için güzel bir fikirdir. Bu yılın en popüler ve güzel olan teneke kutudan soba yapımı yazımıza bakabilirsiniz. Sitemizde vakit geçirerek yeni fikirler ve çeşitli örgü aksesuarlarını öğrenebilirsiniz. Sevdiğiniz birisine el yapımı bir hediye almak için bakır telden bisiklet konumuzu inceleyin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *