Tek Parça Dikdörtgen Yelek Yapımı
11 Oca, 2018 19:19 tarihinde eklendi

Tek Parça Dikdörtgen Yelek Yapımı

Tek Parça Dikdörtgen Yelek Yapımı

Örgü denilince akıllara ilk gelen kıyafet olan yelekler ve benzeri giysilerin her yaş grubuna ve modele uygun olanları bulunmaktadır. Ancak herkesin detaylı örgü işlerine eli yatkın olmayabilir bu sebeple de yeni başlayanlar veya temel düzeyde örgü yapabilenler için bizlerde tek parça dikdörtgen yelek modelleri ve yapılışlarını araştırdık.

Tek parça dikdörtgen yelek model çeşitleri ve yapılışları farklıdır, sizlerde dilerseniz şiş ile dilerseniz de tığ yardımı ile rengârenk kıyafetler ortaya çıkartabilirsiniz. Yaka modelleri farklı, iliklenme veya kapama modelleri farklı istediğiniz modeli tercih edebilir değişik renklerini uygulayabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki diğer modellerin yapılışlarını inceleyip size basit gelen teknikleri de deneyebilir örgü alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Hem örülmesi hem de şekli bakımından kolaydan zora değişebilen model çeşitleri ile tek parça dikdörtgen yelek anlatımlarını bulabileceğiniz sitemizdeki diğer modellerimize de bir göz atmadan gitmeyin. Sürekli olarak sizler için en yeni ve en beğenilen modelleri derleyerek beğenileriniz için hazırlamaktayız, sizde müdavim bir örgü severseniz haydi sitemizi ziyaret edin ve aradığınızdan fazlasını bulacağınıza eminiz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *