Teneke Kutudan Soba Yapımı
29 Kas, 2017 9:57 tarihinde eklendi

Teneke Kutudan Soba Yapımı

Teneke Kutudan Soba Yapımı

Daha önce aklınıza hiç konserve ve benzeri yiyeceklerin kabı olan teneke kutudan soba yapımı olabileceği gelmiş miydi acaba? Daha çok pratiklik kazanabilmek veya piknik, kamp yeri gibi alanlarda hem ısınma hem de yiyeceklerin pişirilebilmesi için kullanılması amaçlanmıştır.

Teneke Kutudan Soba Yapımı 2

Birkaç basit işlemden sonra ortaya çıkan sonuç harikulade bir üründür, pek çok açıdan işinize yarayabileceği gibi ebatları bakımından da oldukça az yer kaplamaktadır.

Teneke Kutudan Soba Yapımı 3

Yapımı için mühendislik harikası bir model aramanıza gerek kalmadan sizlerde elinizdeki malzemeler ile bahçe veya bağ evinizde bile kullanabileceğiniz bir soba yapabilirsiniz.

Teneke Kutudan Soba Yapımı 4

Sitemizde sadece el işi ve hobi konularının yer aldığını düşünüyorsanız eğer yanılıyorsanız öncelerden de bilinen ancak son dönemde el becerisi gerektiren uğraşların daha su yüzeyine çıkması ile birlikte moda olan teneke kutudan soba yapımı aşamaları ve anlatımlı resimleri ile birlikte adresimizde bulabilirsiniz.

Teneke Kutudan Soba Yapımı 5

Sizlerde doğa yaşamını seven ve pikniksiz durmak istemediklerindeyseniz bu harika ürünü yapabilirsiniz, çay demleme, ızgara yapma ve diğer ateşle yapabileceğiniz her işlemi bu pratik taşınabilir soba sayesinde her yerde mangal tadında yapabilirsiniz.

Teneke Kutudan Soba Yapımı 6

Dilerseniz kendi bahçenizde bile kullanabileceğiniz teneke soba ile sizlerde çeşitli keyiflerinizi yaşayabilirsiniz. Hemen yapımına başlamak isterseniz gerekli malzemelerin listesini yapım resimleri ile videolarını sitemizden bulabilirsiniz, sizlerde elinizin yatkın olduğu her konuda kendinizi geliştirmek için farklı görüşleri edinmek için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *