Tığ İle Örgü Patik Modeli
1 Şub, 2018 20:29 tarihinde eklendi

Tığ İle Örgü Patik Modeli

Tığ İle Örgü Patik Modeli

Örgü ürünleri çeşitliliğinin pek çok farklı etkene bağlı olduğu herkesçe bilinir, örebilmek için kullandığımız yardımcı malzemelerde ip çeşitlerine veya örgü tekniklerine kadar farklı özelliklerde yapılabilmektedir. Örgü ürünlerin arasında en fazla kullanılan patikleri de şiş veya tığ yardımı ile yapabilmemiz mümkündür, sizlere sitemizde yer alan tığ ile örgü patik modeli yapımlarını ve modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Birbirinden değişik ve basit yöntemler ile anlatılan tığ ile örgü patik modeli ve çeşitlerimizi inceleyerek uygulamak isteyen üye ve ziyaretçilerimize denenmiş model tarifleri ile yardımcı olmaktayız. Örgü örmek ve diğer hobileriniz ile ilgili alternatif fikirler bulmak istiyorsanız eğer tamamen doğru adrestesiniz demektir.

Tığ işi örgüler şişle yapılabilen çoğu modellere nazaran biraz daha basit uygulanabilmektedir, bu bakımdan da örgü işlerine ilk başlayan kişiler için daha fazla tavsiye edilir. Sizlerde tığ ile örgü patik modeli örneklerimizi inceleyerek çocuklarınıza, bebeklerinize, torunlarınıza ya da yeğenlerinize hediye olarak patikler yapabilirsiniz. Gelecek yılbaşında sevdiklerinize sıcacık ve el emeği hediyeler arıyorsanız eğer hayal gücünüz ile yeteneğinizi konuşturabileceğiniz örgü patikler yapabilirsiniz. Ayrıca diğer modellerimizi de inceleyerek eviniz ve yeni yıl dekorasyonları içinde kullanabilecek şekilde küçük boyutlara uyarlayarak değişik fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Bir yumak ve tığ yardımı ile yapılabileceklere sizlerde hem şaşıracaksınız hem de görerek tanıklık edeceksiniz. Haydi, örgü seven herkesi sitemize bekliyoruz sizlerde yeni ve görülmemiş modeller arıyorsanız hemen sitemize üye olun.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *