Tığ İşi Bikini Yapımı
25 Ara, 2017 19:46 tarihinde eklendi

Tığ İşi Bikini Yapımı

Tığ İşi Bikini Yapımı

Örgü ürünlerin insanlar sağlık verdiği konuşulur bazen, belki de gerçeklik payı oldukça yüksektir. Hazır olarak aldığınız giysilerin içerisinde gerçek anlamda ne kadar pamuk ne kadar naylon var bilemeyiz ancak kendimizin yaptığı ve ördüğü kıyafetlerde ne ip kullandığımızı biliriz. İşte belki de bu sebepten ortaya çıkan bazı ürünlerden birisi olan tığ işi bikini yapımı konumuzda aslında tam da uygun olacaktır.

Özel olarak tasarlanan ve pamuklu iplikler ile farklı renklere bürünerek ortaya çıkan bikinilerin yapımları nasıl olacak? Bunu da elbette sitemizdeki tığ işi bikini yapımı konumuz ile detaylı olarak inceleyebilir ve sayıları ile birlikte kullanılan tekniklerini de öğrenebilirsiniz.

Tığ işi bikini yapımı düşünüldüğünde teknik olarak tığ aparatı kullanılarak yapılır ve temel olarak bilinen tırabzan, eksiltme ve artırma gibi teknikler kullanılır. İşin bütün sırrı aslında kullanılan ipin cinsi, yapacağınız sayılar ve beden ölçüsüdür akabinde tığ kullanarak örgü örebilen herkes kolaylıkla bikini yapımını gerçekleştirebilir. Bu konuya dair öğrenmek istediğiniz bütün ayrıntı ve detayları sitemizdeki ilgili bölümde bulabilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 1:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 2:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 3:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 4:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 5:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 6:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 7:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 8:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 9:

Tığ İşi Örgü Bikini Yapımı Videosu 10:

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *