Tığ İşi Gelin Yeleği Yapılışı
16 Ara, 2017 20:09 tarihinde eklendi

Tığ İşi Gelin Yeleği Yapılışı

Tığ İşi Gelin Yeleği Yapılışı

Eskilerden kalmışı güzel geleneklerimizden birisi de gelinlere yapılan şal ve yeleklerdir, zamanında uzak yolları at üstünde gitmek zorunda olan gelinler için düşünülmüş olsa da şimdilerde de oldukça yaygın bir gelenek olarak kullanılmaktadır. Sizde değişik bir gelin yeleği yapılışı için fikirler arıyorsanız şu anda doğru yerdesiniz demektir.

Bilindiği gibi sitemizde örgü ile ilgili aradığınız her türlü örnek, model ve öneriler ile birlikte aradığınız gelin yeleği yapılışı modellerini ve anlatımlarını da bulabilirsiniz. Kayınvalideler sözler size kızlarınız için gelinleriniz için hoşlarına gidebilecek gösterişli ya da sade aradığınız bütün yelek ve şal modellerini örgü bölümümüzün ilgili kısmında bulabilirsiniz.

Gelin yeleği yapılışı konusundan sizlerde faydalanabilirsiniz, üstelik annelerimizden beklentiye girmeden genç kızlar özellikle de siz kendi çeyizleriniz için dilediğiniz renk ve modeli seçerek yapabilirsiniz. Bu işler nasip işi belki de soğuk havalarda olacak düğününüz sıcacık geçirebilmek için kendinize şal ya da yelek yapabilirsiniz. Bebekleriniz için en güzel bonculuklu bebek yeleği moline bakabilirsiniz.Haydi, hanımlar marifetli ellerinizi boş tutmamak için sizleri de bu örgülerle dolu harika dünyamıza bekliyoruz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *