Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır
4 Ara, 2017 22:49 tarihinde eklendi

Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır

Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır

Farklı özellikte ipler ve yardımcı aparatlar ile birbirinden değişik örgü tekniklerini ve modelleri yapabilmek mümkündür, her birin tekniği ve modelin bitiminden sonraki duruşları ve görünüşleri farklıdır. Özel bir tığ ve şiş birleşimi ile örülebilen Tunus işi örgü nasıl yapılır öğrenmek isteyenleri bir an önce sitemize davet ediyoruz. Farklı modeller ile birbirinden güzel hırkalar, yelekler ve bebek battaniyeleri yapabileceğiniz gibi dilerseniz bu örgü tekniğini de daha değişik denenmemiş ürünlerde de kullanabilirsiniz.

Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır 2

Örgü dünyasında her şeyin mümkün olabileceğini örgü severler bilir. Farklı renklerin birleşimi ya da birden fazla örgü tekniğinin kullanılarak daha değişik ürünler yapılabilmesi gibi çeşitli kombinler ile sizlerde harikalar yaratabilirsiniz. Sizde Tunus işi örgü yapılışını bilmiyorsanız öğrenmek ve yapılan ürünleri incelemek için farklı farklı siteleri gezmenize gerek kalmadan tek bir linkte hepsini bulabilirsiniz.

Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır 3

Bu örgü tekniğinde öreceğiniz ürüne göre ilmek sayılarını ayarlamanız gerekmektedir, şöyle ki yelek için farklı battaniye için farklı ilmek sayıları kullanılmaktadır. Özellikle bebek battaniyelerinde parça parça örülerek birleştirilmesi en sık kullanılan modeller arasında yer alır. Battaniyeyi bütünü ile örmek hem bileklerinizi yorar hem de sizi oldukça zorlar. Parçalı örgü modellerini incelemek için sizi de linkimize ziyarete bekliyoruz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *