Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır
3 Ara, 2017 12:20 tarihinde eklendi

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır

Yılın son aylarına yaklaşmamız ile herkesi yeni yılın telaşı kaplarken evlerimizi veya işyerlerimizi süslemek için çeşitli süs malzemeleri ve ışıltılı ürünler kullanılır. Peki, evde yılbaşı süsleri nasıl yapılır?

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır 2

Evinizde dilediğiniz malzemeyi kullanarak yapabilmeniz mümkündür, örneğin artık materyaller, boya ve biraz parıltılı nesneler ile yılbaşı süsü yapabilirsiniz. Tabi biraz el işi ve uğraşlı konularda yeteneğinizin olması gerektiği de aşikârdır.

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır 3

Örneğin karlı bir görünüm yakalayabilmek için köpük tabak ya da kutuların içerisinden çıkan köpük malzemeleri kullanabilirsiniz. Üzerlerine dökeceğiniz minik sim parçaları ile camlarınızda parıldayan karları görebilirsiniz.

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır 4

Yılbaşı süsü nasıl yapılır sorusuna verebileceğimiz başka bir cevapta elbette ki örgü teknikleri ve rengârenk yünler ile diyebiliriz. Özellikle yılbaşı ağacı için harika süsler yapabilirsiniz, minik meleklerden yuvarlak ve parıltılı toplara ve hatta en üste takacağınız yıldıza kadar aklınıza gelen her süsü örgü kullanarak yapabilmeniz mümkün.

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır 5

Böylesine özel bir günde elbette ikram masanızın süsleri de oldukça özenli olmalıdır, peki, masa için yılbaşı süsü nasıl yapılır? İlk akla gelebilecek malzeme olarak sizlere kâğıt peçeteler ile yapılabilecek süsleri önerebiliriz.

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır 6

Ayrıca yenilebilir masa süslerinin olduğunu da unutmamakta fayda var sizlerde evde şeker hamuru ve benzeri yenilebilir malzemeler ile masa süslerinizi hazırlayabilirsiniz.

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır 7

El becerisi ile birlikte birazda hayal gücü gerektiren farklı yöntem ve malzemeler kullanılarak yapabileceğiniz önerilerimizin detaylı anlatımları için diğer yazılarımızı ve bizi takip etmeye devam edin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *