Zebra Desenli Bebek Botu Yapımı
10 Ara, 2017 19:54 tarihinde eklendi

Zebra Desenli Bebek Botu Yapımı

Zebra Desenli Bebek Botu Yapımı

Patikler ve diğer basit düzeydeki örgüler genelde örgü işlemine başlayanlar için birinci tercih ürünler arasında yer alır, temel örgü tekniklerinin öğrenilmesi ile yapabileceğiniz patik çeşitleri sizin hayal gücünüz ile sınırlanabilir ancak. Zebra desenli bebek botu modeli denilince akla ilk gelen renk siyah beyaz olur ve tabi ki örülüşü de sırası ile beyaz ve siyah olarak düşünülür, ama kendinizi elbette bu renk ve model ile sınırlandırmanız yanlış olur zira farklı renk kombinleri ve desen modelleri ile sitemizdeki diğer çeşitleri de görmeden karar vermeyin.

Zebra desenli bebek botu adından da anlaşılacağı üzere patik ebatlarından biraz daha büyüktür ve rahatlıkla ev içerisinde kış aylarında kullanılabilecek panduf diye adlandırılan ev ayakkabılarından farksızdır. Dilerseniz bu modeli sayılarını artırarak da yetişkinler içinde yapabilir farklı desen uygulamaları ile çeşitlerinizi de artırabilirsiniz. Temel olarak yapılış mantığını anlamanız açısından sitemizde yer alan anlatımlı yapımını takip edebilirsiniz.

Renk ve model çeşitliliği bakımından diğer hazır ürünlerden daha zengin sayılan örgü ürünler her döneme damgasını vururken zebra desenli bebek botu modeli de yeniden sizlerin beğenisini kazanmıştır. Bu modeli ve daha fazlasını bulmak isterseniz ziyaretçi olarak veya üye olarak sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sizleri örgü konusunda engin bilgilerin yer aldığı harika bir yer hazırladık, sizde örmeden duramayanlardansanız hemen bizi ziyaret etmelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *